Dr hab. Maciej Haman szuka studentów lub absolwentów do współpracy w badaniach nad poznaniem liczbowym

Poszukuję osób zainteresowanych współpracą w badaniach nad rozwojem pojęcia liczby i związkiem pojęcia liczby z językiem, finansowanych w ramach projektów NCN OPUS i BEETHOVEN. Do obowiązków osób współpracujących w projekcie należeć będzie przede wszystkim prowadzenie badań w przedszkolach, szkołach i laboratorium na terenie Wydziału Psychologii oraz związane z tym prace, takie jak rekrutacja przedszkoli, kodowanie danych itp. Aktualne stadium badań zaplanowane jest na okres od końca października 2016 do czerwca 2017.. Oferta skierowana jest do studentów i absolwentów studiów psychologicznych, kognitywistycznych, MISH i MISMaP, którzy ukończyli przynajmniej jeden kurs z zakresu metodologii badań empirycznych i jeden kurs z zakresu psychologii rozwoju poznawczego. Przydatne, ale nie konieczne, wcześniejsze doświadczenie w prowadzeniu badań (potwierdzone listem rekomendacyjnym od kierownika projektu), posiadanie umiejętności obsługi programów do badań eksperymentalnych (E-Prime, Matlab). Konieczna możliwość poświęcenia co najmniej jednego dnia (optymalnie 2-3 dni) w tygodniu w godzinach przedpołudniowych (8-12) na badania w trakcie roku szkolnego.

Informacje o badaniach prowadzonych w ramach projektów można znaleźć na stronie laboratorium: www.psychologia.pl/koncept

Zgłoszenia proszę kierować mailowo: anna.malinowska@psych.uw.edu.pl z kopią do maciej.haman@psych.uw.edu.pl . Procedura selekcji kandydatów trwać będzie aż do zapełnienia wszystkich stanowisk przewidzianych w projekcie.

Kierownik projektu

dr hab. Maciej Haman, prof. UW